לפרטים התקשרו: 077-9966554
האם אקססיבל עומדים בכל התקנים? לפי החוק?
בוודאי. אקססיבל מציעה ללקוחותיה שירות הנגשה מלאה ברמת AA כפי שמחייב החוק הישראלי. ההנגשה של אקססיבל עומדת בכל התקנים המחמירים של ישראל, אירופה וארה"ב WCAG 2.1. כך שאנו מבטיחים שקט לכלל לקוחותינו בתחום ההנגשה.
האם אקססיבל מציעים אחריות על תהליך ההנגשה?
כן. אנו באקססיבל אחראיים לעבודתנו. לאחר תהליך ההנגשה, אנו עוברים על האתר, עמוד עמוד, רכיב רכיב ומוודאים שהכל תקין ונגיש על פי הדרישות הקיימות בחוק. לאחר הבדיקה אנו מוציאים אישור נגישות לאתר, ומספקים ללקוח בקובץ PDF. מסמך זה מהווה אחריות על ההנגשה באתר. במידה ולאחר זמן מה, וקיבלתם תלונה שאזור מסוים באתר, או רכיב או אלמנט לא נגיש, אתם מתחייבים להעביר את התלונה אלינו באותו היום, ואנו מתחייבים להנגיש את האלמנט/רכיב/עמוד בתוך 14 ימים מרגע הקריאה. גם כאשר לא מדובר בתלונה אלא בדרישה או בקשה כלשהי להנגשה של רכיב באתר, אנו נבצע את העבודה. כל עוד הרכיב היה קיים בעת ההנגשה - ללא עלות. במידה ומדובר ברכיב חדש, יחויב בתשלום נוסף.
באילו מדינות ההנגשה שלכם תקפה?
הנגשה ברמת AA, הנה רמת ההנגשה המקובלת ברוב מדינות העולם. ארה"ב, אירופה וישראל.
האם התוסף שלכם בתשלום?
לא. תוסף אקססיבל אינו במסגרת דמי מנוי או תשלום חודשיים.
מדוע התוסף של אקססיבל הוא לא בתשלום חודשי או שנתי?
הסיבה לכך היא פשוטה - אין צורך בכך, ואיננו מאמינים בדמי מנוי חודשיים. ומכיוון שהתוסף הנו פיתוח ייחודי שלנו, יש לנו את היכולת לעשות זאת. איננו תלוים באף חברה חיצונית המספקת את התוסף.
מה ההבדל בין התוסף שלכם ולבין המתחרים?
לאקססיבל תוסף ייחודי מתקדם במיוחד, שאנחנו פיתחנו בעצמנו לאחר שנים של ניסיון והיכרות רבה עם עולם ההנגשה. הסרנו את הכפתורים שלא צריך, והשארנו רק מה שצריך לפי החוק. ובכך יצרנו את התוסף החוקי היעיל ביותר שקיים. תוסף מהיר, מאובטח והכי חשוב: פשוט וידידותי להפעלה עבור מי שבאמת זקוק לו.
אילו גישות אתם צריכים על מנת להנגיש את האתר?
איננו צריכים כל גישה. אנו נשלח למתכנת / מפתח האתר שלכם שורת קוד, וזה יטמיע את קוד ה- JavaScript שלנו, ומיד נתחיל בתהליך ההנגשה.
כמה זמן לוקח להנגיש אתר?
הנגשה מלאה ברמת AA של אתר אינטרנט עשויה לקחת בין 5 ל-21 ימי עסקים. מדוע יש פער של פי 4? מפני שלעתים יש אתרים פשוטים המכילים מספר בודד של עמודים של עמודים או תבניות, ולעתים יש מספר רב של תבניות להנגשה. כמו כן, זה משתנה בין אתר לאתר, כמות הרכיבים, טבלאות, איזור אישי, סל קניות, טפסים אינטרנטיים וכדומה.
כמה עולה להנגיש אתר?
הנגשה מלאה ברמת AA, דורשת עבודה רבה ואיכותית. טווח המחירים שלנו בחברת אקססיבל נע בין ₪2,500 למיני-סייט או אתרים פשוטים, ועד ל-₪9,800 לאתרים מורכבים מרובי עמודים, תבניות רכיבים ואלמנטים כגון טבלאות, תמונות, סרטונים, כפתורים, איזור אישי, אתרי מסחר, קטלוגים, טפסים ועוד. כל אתר מתומחר בנפרד ובמיוחד. לכן, הצעת המחיר המדויקת נשלחת רק לאחר סקירה ובדיקה מעמיקה שלנו בחברת אקססיבל. לקבלת הצעת מחיר, לחצו כאן.
האם תוכלו להפיק דו"ח נגישות ואנחנו ננגיש בעצמנו?
בוודאי מתוקף הניסיון הרב שלנו בתחום, אנו מלווים חברות הנגשה מתחרות או חברות בניית אתרים או אפילו צוותי פיתוח של חברות ומוסדות גדולים במיוחד. דו"ח הנגישות כולל סקירה מלאה של האתר, ודו"ח אדסל הכולל את כל הליקויים של ההנגשה באתר. לאחר העברת דו"ח הנגישות, תוכלו לבצע את ההנגשה בעצמכם במידה ויש לכם את הידע הנדרש.
האם אקססיבל מנגישים גם אתרי וורדפרס? WordPress
בוודאי. הנגשנו מאות ואף אלפי עמודי וורדפרס במהלך השנים האחרונות.
האם אקססיבל מנגישים אתרי וויקס? Wix
בוודאי. הנגשנו מאות ואף אלפי עמודי וורדפרס במהלך השנים האחרונות.
האם אקססיבל מנגישים גם אתרים שאינם וורדפרס?
בוודאי. אחד היתרונות שלנו באקססיבל, היא הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, הבקיא ומכיר את מירב הטכנולוגיות הקיימות לבניית אתרים כיום. כך למשל הצלחנו להנגיש אתרים מיוחדים עבור האקדמיה ללשון עברית וכדומה.
מה קורה לאחר תהליך ההנגשה?
לאחר תהליך ההנגשה, תקבלו אישור נגישות מטעמנו המעיד על כך שהאתר נגיש. כמו כן, במידה והלקוח מבקש, תועבר הדרכה קצרה עד 30 דקות על העלאת תוכן חדש לאתר כגון טדסט ותמונה. רוב העמודים שהלקוח יעלה בעתיד, יהיו מונגשים, כגון עמוד פרויקט, או עמוד מוצר, במידה ומעלים זאת לפי הסדר הנכון.
מה קורה לתוכן עתידי שיועלה בעתיד לאחר תהליך ההנגשה?
עמודי מוצר, פרויקט, ועוד, יהיו מונגשים כבר - מאחר ואנו מנגישים בקוד, ומספקים הוראה לאתר להכיל את קודי הנגישות גם בעמודים שעתידים להפתח. כמו כן, העמודים יהיו מונגשים לחלוטין רק לאחר הנגשה התוכן: היררכיית כותרות נכונה, טקסט מסודר וטקסט חלופי לתמונות.

האם המערכת שלכם מוסיפה "טקסט אלטרנטיבי" (Alt) לתמונות באופן אוטומטי?

התשובה היא כן. באמצעות טגנולוגיה מתקדמת בשילוב בינה מלאכותית, המערכת שלנו יודעת לזהות את התמונה, העמוד, היררכייץ הקישורים ובהקשר בה היא נמצאת באתר, ולספק לה טקסט אלטרנטיבי מותאם, לפי התקן הבינלאומי המחמיר ביותר.

להרגיש מוגן עם אקססיבל!
הנגשת אתרים, בקליק אחד 😊

השאירו פרטים וכתובת אתר, וקבלו מיידית הצעת מחיר!

 

    שלחו הודעה
    1
    היי, רוצים להנגיש את האתר שלכם?
    היי :)
    במה אפשר לעזור?