ספק מורשה של ממשלת ישראל

לפרטים התקשרו: 077-9966554

אנחנו פה כדי להנגיש את האינטרנט
בואו הצטרפו אלינו

לפתוח את כל האפשריות

אקססיבל פה בשבילכם

המרכז הישראלי להנגשת אתרים מתמחה במתן פתרונות הנגשת אתרי אינטרנט לכל האתרים. מאתרים יחסית פשוטים ועד לאתרים מורכבים יותר. למרכז יש ניסיון רב שנים בתחום ההנגשה והתאמת אתרי אינטרנט למוגבלי תנועה וראיה, וכן עבד עם חברות משמעותיות וגדולות במשק הישראלי והנגיש להם את האתר..

הנגשת אתרי האינטרנט נעשית ע"י צוות מומחים בתחום ההנגשה לאתרים אשר להם ותק רב ושנים של ניסיון, החל מהנגשת אתרים פשוטים ועד הנגשת אתרים מורכבים הכוללים הרבה התערבות בקוד, הנגשת מסמכים, הנגשת מסמכים דיגטליים, טבלאות ועוד. למרכז ניסיון רב בהתמודדות עם כל הבעיות המורכבות העלולות לצוץ ובהסרת תביעות נגישות, והמרכז ילווה אתכם בכל הסובב סביב הנגשת אתרכם, מההתחלה עד הסוף.

כמו כן הקמנו מערך מקצועי למתן יעוץ במידה ונתקלים בבעיות שנוצרו תוך כדי תהליך ההנגשה, כך שלא תישארו לבדכם בכל הנוגע לניהול של הנגישות באתרכם, ותקבלו עזרה וסיוע. כמו כן המרכז שלנו מתמחה בהדרכות נגישות ע"י מרצים מקצועיים בתחום, כך שגם המתכנתים של האתר שלכם יוכלו ללמוד על ההנגשה ולעבוד איתה באתר שלכם.

אנחנו שמים דגש ועובדים מכל הלב בכדי שכולם יוכלו לראות את האתר שלכם ולהנות מהתכונות שלו, זה הוא הדגל שלנו, שכן לשם כך הקמנו אתר חדש עם השמת דגש על השירותים הנרחבים שאנו נותנים בתחום הנגישות, כדי שנוכל להגיע לעוד חברות בישראל אשר אין להן עוד ת שירותי הנגשת האתר, וכן לסייע להן על מנת להנגיש את האתר לאוכלוסיות מוגבלות.

ניתן לראות לפניכם את כלל הלקוחות אשר עבדנו איתם במשך השנים בהם אקססיבל קיימת, וכן ביניהם חברות רבות מהמובילות ביותר בישראל ובכך תוכלו להתרשם מהמקצועיות הרבה שבה אנחנו עובדים וכן מהניסיון רב השנים שלנו בתחום הזה. ככה אתם יודעים שכשמדובר בכל הנוגע להנגשת האתר שלכם לכלל הציבור ולאוכלוסיות מוגבלות, תנו למקצועיים לטפל בזה. תנו לאקססיבל להנגיש לכם את האתר.

pic3-01

צוות המשרד

הנגשת אתרים

עידן ו. | מנכ"ל

12 שנים בתחום הקריאטיב והדיגיטל.

דומיניק2

דומיניק ט. | CTO

מתכנת בכיר, עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתכנות.
מנהל תחום טכנולוגיה.

545

ריקי ג. | מתכנתת

מומחית נגישות, אלופת הג'אווה סקריפט. מנהלת מותג אקססיבל.

ירון-1

ירון ב. | מנהל סטודיו

מעצב כבר 15 שנים. מתכנת CSS ומבקר אתרים.

דניאל

דניאל ל. | הנגשת תוכן

 אחראית הנגשת תוכן, מכירה כל מה שחדש.

23

אושר ל. | מומחה לנגישות SEO

כל מה שקשור בקידום אורגני, הוא הכתובת. מומחה בסדר וארגון.

Untitled-1-copy23

קטי ו. | מנהלת אדמיניסטרטיבית

תותחית, פקחית, יודעת מה היא רוצה, מובילה אותנו להצלחה.

השאירו פרטים וכתובת אתר, וקבלו מיידית הצעת מחיר!

 

    שלחו הודעה
    1
    היי, רוצים להנגיש את האתר שלכם?
    היי :)
    במה אפשר לעזור?